GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

ALAPLI EMNİYET MÜDÜRÜ VE JANDARMA KOMUTANINA TAKDİRNAME

ALAPLI  EMNİYET  MÜDÜRÜ VE JANDARMA KOMUTANINA TAKDİRNAME

--- Reklam ---
test
Kültür - Sanat - 11.05.2018 Cuma 16:48  - Bu haber 406 kere okundu.
Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu ,Alaplı İlçe Jandarma Komutanı: Jandarma
 Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu ,Alaplı İlçe Jandarma Komutanı: Jandarma Üstteğmen Fuat Gençler ile Alaplı İlçe Emniyet Müdürü: Cengizhan Zengin 'e  başarılı çalışmalarından dolayı "Takdir Belgesi" verdi.

Kaymakam Eskioğlu, çalışanlar ile çalışmayanlar arasında farkın ve farklılığın takdir edilmesi başarıyı ve daha çok hizmeti sağlar.İlçemizde Gerek Jandarma komutanlığınız, gerekse İlçe Emniyet Müdürlüğümüz bünyesinde gece gündüz mesai mevhumu gözetmeksizin feragat ve fedakarlık ederek,yürüttüğünüz çalışmalar tarafımdan takdirle müşahede edilmektedir.

 

Gerek emn,yet ve asayiş  hizmetlerimizde ve gerekse mevzuatın emrettiği işlerin ifa ve icrasında gösterdiğiniz başarılarınız sebebiyle,sizi iş bu başarınızın belgesi ile ödüllendiriyorum.

Başarılı çalışmalarınızın artarak devam etmesi temennisi ile sevgilerimi sunarım" dedi.

 

Eskioğlu ; Ben başarıyı takdir etmezsem başarısız insanların daha ön planda olmalarına olanak sağlar olmaktan yana değilim.Bazen işini yapmayan tabiri caiz "yalakalıkla " bir yere gelinmesine de karşıyım.Bu nedenle her başarıyı takdir ederek, çalışan ile çalışmayan arasındaki farklılığı yaşatmak ve yaşamak gerektiğine inananlardanım". diyerek ,"yatarak, ya da çalışmadan maaş almanın da zamanının geçtiği mesajını verdi.

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Zonguldak’ın çok sayıda
10 gün önce
ERERĞLİ
11 gün önce