ALAPLI MUHTARLARI KAYNAŞTI

Alaplı Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen çiçeği burnunda : Mithat Mandacı ,Alaplı’da değişen 15 muhtar ve eski muhtarlarla

Magazin   A+a-

 Gm67:Alaplı Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen çiçeği burnunda : Mithat Mandacı ,Alaplı’da değişen 15 muhtar ve eski muhtarlarla bir araya geldi.

Kendisi ‘de Muhtarlar Derneği yeni başkanı olan Kefken Köyü Muhtarı olan Mithat Mandacı,yeni seçilen muhtarlar ile eski muhtarların kaynaşması amacıyla düzenlediği kahvaltılı tanışma toplantısı’nda Kaymakam Saim Eskioğlu, İl Genel Meclisi Üyeleri: Temel Uslu,İbrahim Yalçın,İhsan Korkmaz bulundu.

Mithat Mandacı ,toplantının amacını açıklarken ,bu toplantıdan sonra daha kapsamlı  Bürokratın ve Alaplı İlçe Protokolünün de yer alacağı toplnatıyı en kısa sürede yapacaklarını söyledi.

Başkan Mandacı; “Biz eski ve yeni muhtarlar önce kendi aramızda bir tanışalım istedim.Burada ben dernek başkanı oldum.Ama o dernek sizin.Bu nedenle düne takılmadan yeni hizmetler için birlik ve beraberlik içinde olalım .”dedi.

Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu,” Burada güzel birliktelik var.Önemli olan bu beraberliği korumak.Ben Haziran ayında aranızdan ayrılacağım.Ama sizler seçim atmosferini üzerinizden atın.Düne takılmadan ,seçimlerde yaşanılan olaylardan ve algılardan uzaklaşarak,ilçe için el ele verin.” Dedi.

 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
 
son gelişmeler
öne çıkanlar