GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

ALAPLI'DA CELİL UZUN KAYGILI MI?

ALAPLI'DA CELİL UZUN KAYGILI MI?

--- Reklam ---
test
Gündem - 03.01.2019 Perşembe 23:34  - Bu haber 880 kere okundu.
Alaplı'da 31 Mart'ta yapılacak Yerel Seçimlere 3 aydan az bir zaman kala, kamuoyuna bomba
 Alaplı'da 31 Mart'ta yapılacak Yerel Seçimlere 3 aydan az bir zaman kala, kamuoyuna bomba etkisi yapan ,sokağa taşan siyasi tartışma şok etkisi yapacak gibi.

UZUN NEDEN BEKLİYOR?

Alaplı kamuoyunun merakla beklediği,Uzun'un adının gelmesi süresinin uzaması ardından, AK Parti içinde FETÖ kanadının desteklediği söylemlerinden sıkılan Celil Uzun'un kararsız olduğu yaygınlık kazanmaya başladı.

Hiç bir engel olmamasına rağmen AK Parti Genel Merkezi'nin Alaplı'yı açıklamaması, öte yandan Uzun'un Irak'ta işlerinin zorda olduğu söylentileri parti içinde de  yıpranmasına ve adaylığına kesin gözüyle bakılan Uzun'un da, bundan dolayı  kararsız olduğu görüşü ağırlık kazanıyor.

UZUN KİMLERDEN RAHATSIZ?

Uzun'un aday olması halinde" FETÖ sorgusundan geçenlerin ,seçimlerde Uzun ile olacağı; bunun da  halkta olumsuz yaklaşımlara neden olmasından kaygılandığı" görüşleri Alaplı'da sesli olarak yankılanmaya başladı.

Öte yandan Uzun'un yüzlerce kişiyle telefon görüşmesi ardından Alaplı'ya gelmeden Orak'a gidişi de kaygıların arttığı yönünde görüş birliği var.

AK Parti İlçe başkanının konu hakkında kamuoyunu bilgilendirmesi halinde sokağa taşan bu olumsuzluğun giderileceği sanılıyor.

Etiketler; şehit, recep, turan, alaplı,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 
 

İlgili Diğer Haberler

Ereğli'nin sahibi yok
25 gün önce