GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

ALMANYALI KEMAL'DEN ALAPLI'YA KREŞ

ALMANYALI KEMAL'DEN ALAPLI'YA KREŞ

--- Reklam ---
test
Kültür - Sanat - 14.04.2018 Cumartesi 13:05  - Bu haber 671 kere okundu.
Uzun yıllar Almanya'da
 Uzun yıllar Almanya'da gurbetçilik yapan ,işçi olarak gittiği Almanya'da çalıştığı süre içinde birikimleriyle Ereğli'de önemli yatırımlar yapan Kemalettin Yaman Oğlu Can Yaman adının verildiği 4 Derslik Kreş için imza attı.

 

Zonguldak Velisi Ahmet Çınar, AK Parti Zonguldak Milletvekili :Faruk Çaturoğlu, Alaplı Kaymakamı :Saim Eskioğlu,Alaplı Belediye Başkanı :Nuri Tekin ,İlçe Mi,lli Eğitim Müdürü:Cevat Çevik ve çok sayıda daire müdürü nezaretinde ,Alaplı 'ya 4 derslik Kreş yapımı için Vali ve Kaymakam ile birlikte protokul İmzaladı.

Okul Yapımını AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi :Ayhan Akman 'ın müteahhitlik işlerini yapacağı açıklandı.

Alaplı Kaymakamlığında yapılan Protokol ile Kreş inşaatının da 2019 yılı öğretim sezonuna yetiştirileceği konusunda yüklenici firma ile okulun yapımını üstlenen Kemallettin  Yaman her türlü maddi olanak sağlanacak dedi.

Vali Ahmet Çınar' da Kemalletin Yaman'ın Alaplı'da bir ilki gerçekleştirdiğini bunun devamının gelmesi gerektiğini söyledi.

 

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ İLANI
5 gün önce
Merkezi Ankara'da bulunan Özel Gerçek Düşler Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Sahibi Ereğlili Funda Kılıç Ermiş, Ereğli'de GERÇEK DÜŞLER ÇOCUK GELİŞ
11 gün önce
31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde çalışmalarına ağırlık veren CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, Kışla Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret
11 gün önce