GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

BU İLÇEDE KAYMAKAM YOK MU?

BU İLÇEDE KAYMAKAM YOK MU?

--- Reklam ---
test
Gündem - 03.06.2018 Pazar 03:13  - Bu haber 399 kere okundu.
DAMAT BİLAL MÜDÜRÜ MAKAM ODASINDA DARP ETTİ!!!
 AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Rıfkı Gültekin'in bitmeyen serüveni. Eski Gazeteci,AK Parti Kurucu Üyesi Mustafa Uysal 'ın kaleminden ,

KİM BU RIFKI?

İşine geç giden, keyfine göre iş yapan Rıfkı Gültekin'in kızı yüzünden ,Rıfkı'nın damadı  tarafından darp edilen müdür ne yapacak?

İşte o yazı ve Ereğli'de rezilliği bitmeyen AK Partili İl Genel Meclis Üyesi: Rıfkı Gültekin hakkında yazılan yazı;

"Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Rıfkı Gültekin’in damadı Bilal Uzman Çavuş olarak görev yapıyordu. Daha sonra Damat olunca siyasi gücü olan Kayınbabası Rıfkı Gültekin sayesinde Özel İdareye memur olarak başladı. Rıfkı Gültekin’in kızını ise, Kdz.Ereğli Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğüne ücretli olarak yerleştirdi.

Buraya kadar; Ak Partili yüzlerce genç işsiz gezerken, İl Genel Meclis Üyesinin torpili ile yakınlarını nasıl işe yerleştirdiğini görüyoruz. Hadi diyelim bal tutan, parmağını yalar!!!

Kayınbabası İl Genel Meclis Üyesi olan Damat Bilal, kayınbabasının gücünü nasıl kullanıyor?

Geçtiğimiz hafta Cuma günü Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü öğle yemeği sonrası 13:45’de kuruma geliyor. Kurumda kalabalık bir vatandaş topluluğunun beklediğini görünce oradaki memura, vatandaşların neden beklediğini soruyor. Memur ise, Rıfkı Gültekin’in kızının daha işe gelmediği için vatandaşların beklediğini söylüyor. Kurum Müdürü işe geç gelen Rıfkı Gültekin’in kızını gelince odasına gelmesi talimatını veriyor. Saat 14:00’de Rıfkı Gültekin’in kızı işe geliyor ve Müdür Beyin odasına giriyor. Müdür Bey, mesaiye geç gelmeyi alışkanlık haline getiren personeline, mesai saatlerine uyması noktasında ikaz ve uyarısını yapıyor!!

Vayy senmisin işe geç gelen personeli uyaran!!!

Saat 15:00 sularında damat Bilal mesai saati içinde Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğüne geliyor. Kendi personeline işe geç geldiği için ikazda bulunan Müdür Bey’in odasına eşiyle birlikte giriyor. Başlıyor Müdür Beye posta koymaya!!! “ Sen benim kim olduğumu biliyormusun? “ la başlayan sözler daha sonra küfürle dolu hakaretlere varıyor. Sonra damat Bilal eşini odadan çıkartıyor ve Müdür beyin makam odasının kapısını arkadan kilitliyor. Hızını alamayan Damat Bilal, başlıyor müdür Beye yumruklarıyla saldırmaya!!! Müdür Bey’i makamında darp ediyor. İçerideki bağrışmaları duyan personel zorla kilitli olan Müdür Beyin odasının kapısını açarak içeriye giriyor ve Müdür Beyi damat Bilal’in yumruklarından kurtarıyor. Hemen akabinde olay yerine Polis çağrılıyor, Müdür Bey darp raporu alıyor ve şikayetçi oluyor!!! Olay yargıya taşınıyor.

Olaydan iki gün sonra İl Genel Meclis Üyesi Ayhan Taşdelen ve Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kumaş Aile ve Sosyal Politikalar Müdürünü makamında ziyaret ediyor. İşin ilginci geçmiş olsun ziyareti değil bu! Olayı kapatalım diye ricacı oluyorlar!!! Müdür Bey, Rıfkı Gültekin’in kızının kurumdan alınıp başka yere verilmesini istiyor. Darp edilen bu müdürün talebine, kızı idare etmediği için Müdür Beyi suçlayarak, kızı ağlattığını ve bu kurumda çalışmaya devam edeceğini söylüyorlar.

Şimdi merak ediyorum, Damat Bilal çalışma saatleri içerisinde kendi çalıştığı Özel İdare Müdürlüğünden eşinin çalıştığı Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğüne gidiyor, Müdür beyi darp ediyor . Adli soruşturma devam ederken, İdari olarak nasıl bir soruşturma yapılıyor? Acaba bu işin sonunda Darp eden Rıfkı Gültekin’in damadı mı yoksa geçici olarak orada çalışan kızı mı cezalandırılacak? Ama tahmin ediyorum, kızın iş akti oradan fesh edilip, başka bir kuruma işbaşı yaptırılıp, birileri olayı kapatma yoluna bakacak!!!

Acaba siyasi gücü olmayan birileri aynı olayı yapsaydı başlarına ne gelirdi?

Olaydan sonra Müdür Beye geçmiş olsun demesi gerekenler, Müdür Bey’e olayı kapatmak için neden baskı kurmaya çalışıyor?

Aslında çAKır Teşkilatının detaylarını yazmadığımız o kadar çok olay var ki!!!

Yine İl Genel Meclis Üyesi Rıfkı Gültekin’in eski personeli ni Köy Hizmetleri Şefi yapabilmek için, başarılı Köy Hizmetleri Şefini Vali Beye görevden aldırmalarını ve sonrasında Köy Muhtarlarının ayaklanması ile Kaan Beyi göreve iade mecburiyetinde kalmalarından mı bahsedelim!

Liman Başkanının tayin edilmesinde de çAKır Teşkilatının hangi üyesinin skandal ilişkisi olduğundan mı bahsedelim!" diye devam eden bu yazıdan sonra AK Parri ve İlçe Cumhuriyet Savcıları,Kaymakam gereğini yapacak mı?

 

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

kaptaş
1 gün önce
AK PARTİ ALAPLI BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİBaşkan adayı.: M.Celil Uzun 1. Hüseyin ÖZTÜRK 2. Yaşar KARACAN 3. Mehmet YAMAN 4. Nihat ERTEN
1 gün önce
AK PARTİ ALAPLI BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİBaşkan adayı.: M.Celil Uzun 1. Hüseyin ÖZTÜRK 2. Yaşar KARACAN 3. Mehmet YAMAN 4. Nihat ERTEN
1 gün önce
CHP ALAPLI BELEDİYE MECLİSİ VE İL GENEL ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ:
1 gün önce