GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

BU NASIL MÜDÜR?

BU NASIL MÜDÜR?

--- Reklam ---
test
Gündem - 13.05.2019 Pazartesi 00:12  - Bu haber 280 kere okundu.
cihaz
 Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi  D.r Vildan Türkeli Yeni Ufuk'a yaptığı açıklamada özürü kabahatinden büyük açıklama yaptı.

170 Bin Nüfuslu Ereğli Devlet Hastanesi'ndeki cihazları başka ilçelere vererek, ilçedeki hastaları 10-20 gün röntgen çekim günü veren başhekim görevini bıraksa daha iyi.

İşte Yeni Ufuk'un haberi;

Yeni Ufuk'un 'Ereğli Devlet Hastanesi'nin içi boşalıyor!..' başlığıyla kamuoyuna duyurduğu, Kdz.Ereğli Devlet Hastanesinde var olan iki adet Eforlu EKG cihazının birinin Çaycuma Devlet Hastanesine verildiği bu yüzden de Ereğli'de hizmetin aksadığına yönelik haberimize Kdz.Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Vildan Türkeli'den açıklama geldi..

Türkeli, Eforlu EKG cihazının Çaycuma'ya verildiğinin doğru olduğunu belirterek; 'Biz o cihazı Çaycuma Devlet Hastanesine geçici olarak verdik.', dedi.

Dün (09.05.2019) itibariyel Çaycuma Devlet Hastanesinin Eforlu EKG cihazı için ihaleye çıktığını belirten Türkeli: "Cihazlarını alır almaz, bizde cihazımızı geri alacağız." dedi.

Bu haber tam bir rezaletin yaşanmışlığının gerçeğini yansıtıyor.

 

Etiketler; eregli, muhtar, seçim, gündem,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 
 

İlgili Diğer Haberler

Ereğli artık kendi ekseni etrafında dönen dolap beygirlerinin yönettiği şehir. Sahibi yok.
3 gün önce
Ereğli' ye bağlı GÜlüç Beldesi'nin İlçe olması için İç İşleri Bakanlığında pişimlerin sürdüğü öğrenildi.
3 gün önce
Enginyurt Fındık 20 Tl Olmalı dese de ,bu yıl fındığın en fazla 15 Tl olacağı sinyalleri geliyor.
3 gün önce
Karadeniz Ereğli'ye bağlı Köylerde bulunan çöp konteynırları zamanında alınmayan çöpler yüzünden hayvanlarda uyuz hastalığı sıkça görülmeye başladı.
3 gün önce