CHP'DE ÇİVİCİ Mİ,POSBIYIK MI?

CHP'de sular durulmazken

Gündem   A+a-

 CHP'de sular durulmazken, CHP'nin 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde iki adayın yarışı halini alan Ereğli Belediye başkanlığı seçimleri halkın merakını arttırıyor.

CHP içinde Halil Posbıyık ile daha çok Erol Çivici arasında yarış olduğu izlenimi kamuoyunun dikkatini bu yöne çeviriyor.

Öte yandan Sertan Ocakçı ile Semih Özkök adının fazla zikredilmemesi partiyi üçe bölmüş durumda.

İL POSBIYIK DİYOR

CHP içinde Erol'un ilde karşılığı olmamasına rağmen Genel Merkezde de Posbıyık'a güğvenin olmayışı, aday yapmazsak başka partiye gider, bize seçim kaybettirir!" korkusu partide baklayişe dönüşürken, Posbıyık'ın hala kamuoyuna ; "CHP'den başka yere gitmeyeceğim!" açıklaması  yapmaması parti tabanında çelişkilere neden oluyor.

EROL MU, POSBIYIK' MI?

CHP Ereğli'de Erol ile seçim almada sorun yaşayıp yaşamayacağı konusunda tedirgin olsa da, partililerin halk nazarında Posbıyık algısı altında kararsız olduğu dikkat çekiyor.

Erol Çivici ise sessiz sedasız bekleyişini sürdürüyor.Erol'un arkasında ciddi kitle bağı olduğunu gören ilçe teşkilatı ise kararsız, ilçede Halil Posbıyık'a karşı olan İlçe yönetimi de susmayı yeğlerken, Posbıyık ile seçim kaybedileceği düşüncesi de her geçen gün daha fazla güçlendiği dikkat  çekiyo
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
 
son gelişmeler
öne çıkanlar