GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

CHP'Lİ VEKİL RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A OY İSTERSE?

CHP'Lİ VEKİL RECEP TAYYİP  ERDOĞAN'A OY İSTERSE?

--- Reklam ---
test
Gündem - 05.06.2018 Salı 14:13  - Bu haber 478 kere okundu.
CHP Zonguldak 1.sıra Milletvekili adayı,Zonguldak 26 Dönem Milletvekili olan Ünal Demirtaş baltayı
 CHP Zonguldak 1.sıra Milletvekili adayı,Zonguldak 26 Dönem Milletvekili olan Ünal Demirtaş baltayı taşa vurdu.  Seçim gezileri esnasında , Ereğli' ye bağlı KAPTAŞ (Kurtlar ) Köyü'nde halk içinde yaptığı konuşma şaşkınlık yarattı.

 

CHP'li Demirtaş vatandaşlardan oy isterken; " Eğer İllada Cumhurbaşkanı Recep Beye oy verecekseniz,Milletvekilliğinde CHP' ye bana oy verin!" demesi şaşkınlık yarattı.Bu konuda uyarılar yapan Parti Yöneticilerine ,

 " Ben zaten AK PAARTİYE oy vereceklere bunu söylüyorum... Bende madem Cumhurbaşkanlığında AK Partiye oy vereceksiniz.Milletvekilliğinde bana oy verin diyorum.Ne var bunda !" diyerek savunu yaptığı da edinilen bilgiler arasında.

İNCEYE OY İSTEMEMESİ ŞAŞIRTIYOR.

CHP 'nin Zonguldak 1. sıra Milletvekili adayının ,"nasıl olsa yerim garanti!" gerisi teferruat(!) anlayışında olduğu ,parti içindeki onlarca insan tarafından eleştiri konusu oluyor.

Bu gidişle CHP' nin 3 .sırasının seçim alma şansının da giderek azaldığı da kamuoyunun  dikkatinden kaçmıyor.

Ünal Demirtaş'ın alanlarda Cumhubaşkanı adayı :Muharrem İnce'ye oy isteme konusunda biraz temkinli olduğu partililerin de tepkisine neden olurken, konu hakkında görüştüğümüz partililer, " ne yapalım.yapacak bir şey yok.Kendince siyaset yapıyor.Her şeyin farkındayız!" diyorlar.

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

AK Parti Alaplı ilçesinde yaptırdığı ankete sahip çıkan olmadı.
4 gün önce
Alaplı’da AK Parti’nin üzerinde
25 gün önce