Eregli belediyesi'nden okullara destek

Kdz. Eregli Belediyesi, 2019-2020 egitim-ögretim dönemi öncesi ilçedeki okullarda yikama, tirpan ve çevre düzenleme çalismasi yapti, okullar ögrenci v

Gündem   A+a-

 Pazartesi günü baslayacak olan yeni egitim-ögretim dönemi öncesi Kdz. Eregli Belediyesi, Baskan Halil Posbiyik’in talimatiyla okullara destek oldu.

Temizlik Isleri ve Park Bahçeler Müdürlügü, Kiz Meslek Lisesi, Pestilci Ilkokulu, Denizcilik Lisesi, Hamzafakihli Ilkokulu, Ismet Inönü Ilkokulu, Kisla Mahmut Likoglu Ilkokulu, Eregli Lisesi, Saniye Erdogan Anaokulu, Eregli Ilkokulu, Endüstri Meslek Lisesi, Fen Lisesi, IMKB Anadolu Lisesi, Köseler Izmirlioglu Ilkokulu, Dikmen Ilkokulu, Eregli Anadolu Lisesi, Kavaklik Ilkokulu, Celalettin Ökten Imam Hatip Okulu, Orhan Oguz Ilkokulu, Kadri Yilmaz Lisesi, Atatürk Ortaokulu, Fazli Erdogan Imam Hatip Okulu ve Ihsan Yilmaz Okulu’nda yikama ve tirpan çalismasi yapti ayrica Kavaklik Ilkokulu ve Ismet Inönü Ilkokulu’nda çevre düzenlemesi çalismasi yapti.

Veteriner Isleri Müdürlügü ekipleri tarafindan ise Turgut Reis Ortaokulu, Kisla Mahmut Likoglu Ortaokulu, Cumhuriyet Ortaokulu, Ören Ilkögretim Okulu, Mehmet Ali ve Kadri Yilmaz Anadolu Lisesi, Ömerli Ismail Canbaz Ilkokulu, Zübeyde Hanim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Kisla Ortaokulu’nda ve okul çevrelerinde ilaçlama çalismasi yapildi.

Ilaçlama çalismalari, Köseler Ibrahim Izmirlioglu Ilkokulu, Mehmet Ali ve Kadri Yilmaz Anadolu Lisesi ile Eregli Ilkokulu’nda devam edecek.

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
 
son gelişmeler
öne çıkanlar