GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

GÖZLER POSBIYIK'TA

GÖZLER POSBIYIK'TA

--- Reklam ---
test
Gündem - 22.04.2018 Pazar 18:59  - Bu haber 404 kere okundu.
POS
 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak Genel Seçimlere 60 gün kala Zonguldak'ta en çok konuşulan isim Halil Posbıyık Milletvekili adayı olacak mı?

Ereğli'den, Alaplı'dan, Zonguldak'tan ve diğer ilçelerde yaşayan dostlarla yaptığımız araştırmada Halil Posbıyık'ın CHP den Milletvekili olması halinde Zonguldak'ta CHP'nin 3 Milletvekili kazanmasına kesin gözüyle bakıyorlar.

İYİ Parti CHP uzlaşması  içinde yer alan Ünal'ın Ankara'dan aday olmasına kesin yorum yapan CHP'li ve İYİ Partililer,       " AK PARTİ büyük heyezan içinde.Zonuguldak  genelinde AK Parti halktan oy alacak hizmet yapmadı.Eğer Faruk aday olmaz da Ereğli'den Fatih aday olursa, bu sefer tüm muhalifler !" parti içinde kazan kaldıracaktır.Bu da CHP' nin elini güçlendirecek." Dediler.

 

Partilerin seçim sürecinin kısa olmasında çok hazırım diyen AKP'de dahil büyük sıkıntı var.

CHP'de Şerafettin Turpçu'nun adaylığının kesin olma olasılığının olmadığına işaret eden vatandaşlar;", Posbıyık CHP için,CHP için de Posbıyık büyük bir şans !" demeleri  CHP içinde sürpriz olmayacak  cümlelerini de dile getirmeleri CHP 'ye gözlerin çevrilmesine neden oldu.

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 
 

İlgili Diğer Haberler

Gümeli de festival doğayla buluştu
21 gün önce
Alaplı'nın Hacıhasan Köyü
28 gün önce
Ölümünden öncede ,cenazesinde de yalnız yakınlarınca uğurlandı...
1 ay 1 gün önce