DEVA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI AĞLAR OLDU

Zonguldak'ta ilçelerde yapılanmaya çalışan DEVA PARTİSİ İl Başkanı Fatih Keleş,Ereğli ve Alaplı İlçe Başkanlarının atamalarını yaptı.

DEVA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI AĞLAR OLDU

Ekonomi   A+a-

 
 
 
Zonguldak'ta ilçelerde yapılanmaya çalışan DEVA PARTİSİ İl Başkanı Fatih Keleş,Ereğli ve Alaplı İlçe Başkanlarının atamalarını yaptı.
Alaplı'nın Kavukkavla Mevkiinde KALE SOSYAL TESİSİLERİ ve DÜĞÜN Salonunda yapılan açıklamaya Ereğli İlçe başkanı Handan Duysak Aktimur da katıldı.Öte yandan DEVA Partisi ilçe başkanlığına adı geçen Hakan Türkan 'da bu toplantıda hazır yer aldı.
DAVA Partisi İL Başkanı Fatih Keleş, Zonguldak'ta örgütlenmeleri konusunda titiz davrandıklarını, Zonguldak'ın sosyolojik yapısına, yerel dokusuna özellikle dikkat ettiğini söyleyerek; "Biz ötekileştiren değil, Zonguldak'ın tüm ilçelerini İlin nüfus sayısına göre temsil hakkı verdik. Mesela Ereğli'den 4 kişi Alaplı'da iki kişi gibi.Caycuma 5 kişi .Yani, amacımız tüm ilin ortak değerlerine sahip çıkacak bir yapıya özen göstermekteyiz." Dedi
Öte yandan Zonguldak'ta bu güne kadar yapılan ;"Tünelin öbür ucu ,bu ucu anlayışını yıkacağız.Zonguldak'ta doğan ben Trabzon kökenliyim.Ama bana hala Yabancı diyorlar.Biz bu ilin ekonomisine ,sosyal yaşamına etki eden, burada büyümüş, tüm değerlerimizi bu ilde elde etmişiz.Bizim için Zonguldak'ta yaşayan tüm insanlar eşittir.Ve bu anlayışla siyaset yapacağız." Ddedi.
 
Mustafa Ağlar'da ,Deva Partisi ilçe başkanlığını layıkı ile yürütmek için elindene geleceğini söyledi.
 
Hekel daha sonra Alaplı İlçe Başkanı :Mustafa Ağlar'a DEVA PARTİSİ İlçe Başkanlığı yetki belgesini verdi.
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
 
son gelişmeler
öne çıkanlar