MÜSİAT BAŞARI ÖDÜLLERİNİ VERDİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)

Gündem   A+a-

 Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kdz. Ereğli Şubesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘MÜSİAD Eğitim Başarı Ödül Töreni’nin 18.si Büyük Ereğli Anadolu Otel'de yapıldı.

Tertiplenen ödül törenine, Zonguldak Vali Yardımcısı Ekrem Aylanç, Kdz. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek, Kdz. Ereğli Belediye Başkan Vekili Eyüp Karaarslan ve Başkan Yardımcısı İbrahim Cöbek ve bazı belediye meclis üyeleri, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve İlçe Şube Başkanı İbrahim Sezer, Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Ali Hazar, Ak Parti İl Başkanı Hamdi Uçar, İlçe Başkanı Fatih Çakır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Naci Kılıç, ERDEMİR eski Genel Müdürü Kerim Dervişoğlu, çok sayıda sivil toplum örgütü temsilcisi, siyasiler ve vatandaşlar katıldı.

OKUL BİRİNCİLERİNİN ÖDÜLLERİ PROTOKOLDEN

Atatürk silah arkadaşları ve geçtiğimiz ay Soma’da yaşanan maden kazasında şehit olan madencilerimiz anısına, saygı duruşu ve istiklal marşı okunarak başlayan ödül törenine,  Zonguldak genelindeki lise ve dengi okullarda dereceye giren öğrencilere plaket takdimiyle devam edildi.

Okul birincileri ödüllerini Zonguldak Vali yardımcısı Ekrem Aylanç ve MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak’ın elinden alırken, okul ikincilerine ödüllerini, Kdz Ereğli Belediye Başkan vekili Eyüp Karaarslan verdi.

Ödüllerin verilmesinin ardından toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

KARAARSLAN VE CÖBEK YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Belediye Başkan vekili Karaarslan ve Başkan Yardımcısı Cöbek, MÜSİAD ödül töreninin ardından Gülüç-Ereğli arası yapımı süren 6 şeritli yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Yol çalışması hakkında bilgi alan Karaarslan, asfalt çalışmasının yakın zamanda başlayacağını belirtti.    

BAŞKAN VE YARDIMCILARI AÇILIŞA KATILDI

Kdz. Ereğli Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyesi Sertan Yalçın’ın sahibi olduğu işyeri açılışına katılan Başkan vekili Karaarslan, açılış kurdelesini, Zonguldak Vali Yardımcısı Ekrem Aylanç ve Kdz. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay ile birlikte kesti.

Açılışa, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile AK Partili ve CHP’li bazı Belediye Meclis üyeleri ve iş adamları katıldı. 

 

 

 

 

 

 

 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
 
son gelişmeler
öne çıkanlar