GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

İŞ BANKASI ÜZERİNDE GECEKONDU!

İŞ BANKASI ÜZERİNDE GECEKONDU!

--- Reklam ---
test
Ekonomi - 25.03.2018 Pazar 12:55  - Bu haber 913 kere okundu.
Ereğli'de imar yasalarını kafasına göre uygulayan AKP'li Yusuf Kalasy'ın Babasının
 Ereğli'de imar yasalarını kafasına göre uygulayan AKP'li Yusuf Kalasy'ın Babasının Yaptığı Kalay İş Merkezi'nin en üst katında GECEKONDU yapılması köşe yazılarına konu old.

Ereğli' nin göbeğinde ,son derece modern binanın en üst katındaki kondu!'nun Belediyece nasıl ruhsatlandığı merak ediliyor.

 

Şefket Kalay'a ait binanın bu utanç verici kondusu konusunda Ereğli Belediye Başkanının ve AK Parti Belediye Meclis Üyesi Yusuf Kalay'ın ,babası tarafından yapılan imar harici yapısının görmezden gelinmesi, Ereğli göbeğinde utan duvarı gibi duran bu çatı ofisinin nasıl yapıldığı merak ediliyor.

 

Ereğli'de garibanlara göz açtırmayan İmar Müdürlüğü'nün ,Fen İşleri Müdürlüğü'nün Zabıta Müdürülüğü' nün hangi görevleri yaptığı ise çarpıcı açıklama gerektiriyor.

UYSAL NEDEN KORKUYOR

Eski AKP  İlçe Yöneticisi;Mustafa Uysal tarafından kaleme alınan yazılar ilçe profilini ve vurgunları gözler önüne seriyor.Kimseden çıt çıkmıyor.

KAYMAKAMLIK ve SAVCILIK NEREDE?

Ereğli'de gazete haberlerini ve yorumlarını inceleyip araştırma yapması gereken Cumhuriyet Savcıları ile Kaymakamlığı göreve çağıran haberlerin muhatapsız kalması ise vurguncuları yüreklendiriyor.

Ereğli Talan cenneti oldu.

Ereğli'de bilhassa Belediye Meclis üyelerinin "talanları!" konusunda adalet arayan halkın yanında olmayan yetkilileri göreve çağırıyoruz.

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ İLANI
5 gün önce
Merkezi Ankara'da bulunan Özel Gerçek Düşler Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Sahibi Ereğlili Funda Kılıç Ermiş, Ereğli'de GERÇEK DÜŞLER ÇOCUK GELİŞ
11 gün önce
31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde çalışmalarına ağırlık veren CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, Kışla Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret
11 gün önce