GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

KAÇ KİŞİ ÖLECEK MERAK EDİYORUZ

KAÇ KİŞİ ÖLECEK MERAK EDİYORUZ

--- Reklam ---
test
Gündem - 17.10.2018 Çarşamba 00:08  - Bu haber 362 kere okundu.
kaza
 Alaplı -Ormanlı Beldesi güzergahında yaklaşık 30 köyün ulaşımının sağlandığı Karayolundaki engeller her an ölüme neden olacak seviyede.

Alaplı 'dan Kaptaş'a ve Ormanlı yoluna kadar yolda meydana gelen çökmelerin  her an kazalara neden olması muhtemel kazalarda onlarca insanın ölmesi kaçınılmaz faciaya kapı aralamaktadır.

Alaplı -Kaptaş ve devamında Ormanlıya kadar toplu taşımacılıkta kullanılan ve özel araçların altlarının sürttüğü yolun bakıma alınmaması, önümüzdeki kız ayında ,karlı havalarda yollarda oluşan çukurların sürücü hatalarına neden olması , bu olumsuzluklar esnasında devrilen, çarpışan araçların ölümlü ya da maddi hasarlı kazalara neden olması durumunda ,yaşanan sadece can kaybı (!) gibi yansıması tepkilere neden oluyor.

BU YOLDAN SİYASİ GEÇMİYOR MU?

Medya67 Gazetesi ve Halkpostası Gazetesi olarak, Alaplı-Ormanlı yolunun ölümlü kazalara neden olmadan,  bahsi geçen alanlarda iyileştirme yapılması gerektiğine işaret etmektedir.

Günde 1000 kiinin yolculuk yaptığı Alaplı,Ereğli Kaptaş Yolunun ilgililerce tadilat yapılmaması halinde bu kışın ölümlü kaza olma olasılığının % 80 olduğuna dikkat çekmek istiyoruz.

İL GENEL YOK?

Ereğli İl Genel Meclisi Üyelerinin Ereğli'nin en kalabalık Kaptaş yerleşim merkezi yoluna  bakım yapmadan, Ereğli Ketenciler yoluna asfalt yapmaları şaşkınlık yarattı.

Alaplı -Kaptaş yolu S.O.S veriyor.Yetkililer uyuyor.

 

Etiketler; şehit, recep, turan, alaplı,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Bu Cumartesi sizin için düşündüm. Siz benim için ne düşündünüz
7 gün önce
Merkezi Ankara'da bulunan Özel Gerçek Düşler Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Sahibi Ereğlili Funda Kılıç Ermiş, Ereğli'de GERÇEK DÜŞLER ÇOCUK GELİŞ
11 gün önce