GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

MOLLABEY MURAT YILMAZ'LA KUCAKLAŞTI

MOLLABEY  MURAT YILMAZ'LA KUCAKLAŞTI

--- Reklam ---
test
Gündem - 25.03.2018 Pazar 22:50  - Bu haber 488 kere okundu.
Alaplı TSO Yönetim Kurulu Seçimlerine bir hafta kala, TSO Başkan adayı :Murat Yılmaz ve ekibi Mollabey'e çıkartma
 Alaplı TSO Yönetim Kurulu Seçimlerine bir hafta kala, TSO Başkan adayı :Murat Yılmaz ve ekibi Mollabey'e çıkartma yaptı. Yaklaşık 30 kişilik bir ekiple Mollabeye giren Yılmaz, burada esnafı tek tek gezdi ve onlarla konuştu.

 

Murat Yılmaz, Mollbey'in gelişi için neler yapabiliriz-i  ve Mollabey'deki ticari sorunları yakından bildiğini söyleyerek, "Alaplı artık kaderine terk edilmiş bir şehir olmaktan çıkmalıdır.Bunun için ekibim ve ben seferber olduk.Alaplı' da TSO Üyeleri için birleşme ve ortak alanlarda işbirliği yaparak büyük hedeflere kilitlenmeli" dedi.

 

Murat Yılmaz Medya67 Gazetesi'ne yaptığı  açıklamada; " Alaplı TSO'nun hedefi büyük olmalı.Artık vaadlere ve geleceğe dair söz verme değil, icraat zamanı.Murat Yılmaz ekip adamıdır.Biz asla "ben demeyen! Etrafımızdaki tüm insanlar ile ortak paylaşımların adamıyız.Alaplı' da TSO içinde hedefleri büyük olanlar ile "küçük olsun benim olsun!" düşüncesinde olanlar arasında fark olacak.Bu nedenle ilçede giderek kapanan kepenkleri tekrar açacak ciddi ve kararlı bir yönetimle,yani Murat Yılmaz ve arkadaşları ile geçmişe sünger çekerek, gelişen ve Büyüyen Alaplı için kilitlendiğimiz hedeften asla taviz vermeyeceğiz." Dedi.

 

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ İLANI
5 gün önce
Merkezi Ankara'da bulunan Özel Gerçek Düşler Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Sahibi Ereğlili Funda Kılıç Ermiş, Ereğli'de GERÇEK DÜŞLER ÇOCUK GELİŞ
11 gün önce
31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde çalışmalarına ağırlık veren CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, Kışla Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret
11 gün önce