GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

OCAK GÜVEN TAZELEDİ

OCAK GÜVEN TAZELEDİ

--- Reklam ---
test
Medya - 02.04.2018 Pazartesi 23:44  - Bu haber 425 kere okundu.
Alaplı Ticaret ve
 Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Ertelenen seçim bugün yapıldı.Oda seçimlerinde İki adayda demokrasi dersi verdi.
 

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odasında Saat 13.00 'te  başlayan oy verme işlemi Saat:17.00 'de sona erdi. . Sonuçlara göre seçimi Recep Ocak'ın listesi kazandı. 

5 komitenin 4'de Recep Ocak listeleri birinci gelirken Yılmaz'ın listesi komitede listesinde yer alamadı.4.cü Komite'deki Gürkan Yazıcı ile Gökhan Güney arasındaki sandıktan çıkan oylar eşit çıkınca , isim çekilişe geçildi.Çekilişte Gökhan Güney Çıkınca Recep Ocak'ın tüm Komiteleri listede yer almış oldu. 

OCAK: ALAPLI'NIN TEVECCÜHÜNE LAYIK OLACAĞIZ.
TSO önünde  teşekkür konuşması yapan Ocak, "Allah Alaplı'ya hayırlı uğurlu etsin. Burada gerçekten Alaplı iş adamları sesimizi duydu. Alaplı bize teveccüh gösterdi, yapacağımız çalışmalarımızla Alaplı'ya mahcup olmayacağız. Bugüne kadar ruhunu kaybetmiş bir ticaret odasının ruhunu yeniden kazandırıp, katma değer oluşturmak için memleketimize elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz.

TSO Seçimleri sonrası TSO önünde fotoğraf veren Murat Yılmaz ile Recep Ocak kamuoyuna birlik mesajı verdiler.Ocak," Murat benim çocukluk ,okul arkadaşım.Murat beyin Projelerini birlikte  hayata geçireceğiz!

Buradaki arkadaşlarımızın içerisinde kaybedenler de bizim kardeşimiz, kazananlar da bizim kardeşimizdir. Bundan sonra hiçbir ayrımcılık olmadan herkesin oda başkanı olacağız. Odanın imkanlarından bütün arkadaşlarımız eşit bir şekilde yararlanacaktır. Adalete önem vereceğiz ve ayrımcılık yapmayacağız. Allah hepinizden, Alaplı halkından razı olsun. Esnaflara mesajımız, herkese hizmet etmeye çalışacağız" diye konuştu. 

 

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ İLANI
5 gün önce
Merkezi Ankara'da bulunan Özel Gerçek Düşler Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Sahibi Ereğlili Funda Kılıç Ermiş, Ereğli'de GERÇEK DÜŞLER ÇOCUK GELİŞ
11 gün önce
31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde çalışmalarına ağırlık veren CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, Kışla Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret
11 gün önce