GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

ONLAR ARANIYOR

ONLAR ARANIYOR

--- Reklam ---
test
Kültür - Sanat - 22.04.2019 Pazartesi 22:04  - Bu haber 295 kere okundu.
Ereğli'nin değerleri
 Ereğli'nin değerleri olan Rahmetle andığımız iki güzel insan Biri Uzun Yıllar Ereğli Belediye Başkanlığı yapan CHP'li Ruhi Cöbekoğlu, Adalet Partili Nuri Çimenoğlu. Bu fotoğraf tarihe bir not düşülmesi gereken , bu gün siyaseti çirkinleştirenlere mesaj.

İki büyük insan ,biri Hayatta.O Nuri Çimenoğlu, Ereğli'de sevilen ,sayılan insanlardan.

Şu anda sağlık durumu biraz bozuk. Bu iki Simanın ortak yanları ;Onlar Ereğli'de siyeset yaparken asla bir birilerini ağır dille eleştirmeyen dostlar.

Bir el omuza iki türlü dokunur.Sıcak dokunuş dostluğun samimiyetin göstergesidir.

Şu anda hayatta olan Sayın Nuri Çimenoğlu ile Rahmetli Ruhi Cöbekoğlu gelecek kuşaklara ışık tutan değerlerdir.

Hayatta olan Değerli Çimenoğlu'na  Allahtan sağlık dilerken, Rahmetli Ereğli aşığı 20 Yıl Ereğli'de bir isim olarak hala anılan :Ruhi Cöbekoğlu olmak için yeni kuşaklara örnek olmaları  açısından bir anı yapalım istedik.

Etiketler; şehit, recep, turan, alaplı,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 
 

İlgili Diğer Haberler

Zonguldak Alapli Belediyesi Itfaiye M
1 gün önce
Kanadalı Centerra Gold isimli şirket Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde altın aramak için sondaj çalışmalarına başladı. Proje dosyasında belirtilen alanlar
4 gün önce
Alapli ormanlarindaki altin arama çalismalarinin büyük tehdit olusturdugunu söyleyen Yasanabilir Zonguldak Platformu Sözcüsü Ahmet Öztürk, ?Ekosistemi
4 gün önce
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97'inci yıldönümünde, İrem Derici’nin Alaplı halkı ile buluşacağını açıkladı.
5 gün önce