GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

Posbıyık: Zabıta Belediyelerin aynasıdır

Posbıyık: Zabıta  Belediyelerin aynasıdır

--- Reklam ---
test
Gündem - 06.09.2019 Cuma 12:49  - Bu haber 84 kere okundu.
Posbıyık: Zabıta Belediyelerin aynasıdır
 Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 193’üncü yılında Zonguldak, Devrek, Alaplı, Gülüç ve Kandilli Belediyesi zabıtası, Ereğli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde bir araya geldi. Belediye Başkanı Halil Posbıyık “Zabıta, Belediyelerin aynasıdır. Bulunduğunuz bölgelerde belediye başkanlarınızın talimatlarıyla halka en iyi hizmeti vereceğinize inanıyorum” dedi.

Kdz. Ereğli Belediyesi, 193’üncü yıl kutlamaları nedeniyle bölgedeki zabıta teşkilatını buluşturdu. Düzenlenen moral gecesine, Belediye Başkanı Halil Posbıyık, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erkan Bülbül, belediye başkan yardımcıları, Zonguldak Belediyesi, Devrek Belediyesi, Alaplı Belediyesi, Gülüç Belediyesi,Kandilli Belediyesi ve Ereğli Belediyesi zabıta ekipleri katıldı.
Belediye Başkanı Halil Posbıyık, bölge belediyelerinden gelen ve Ereğli Belediyesi’nde çalışan zabıta personeline çalışma hayatlarında başarı diledi. Zabıtanın çok önemli bir görev yaptığını söyleyen Başkan Posbıyık konuşmasında şu mesajları verdi:

“Zabıta gününüz kutlu olsun. Sağlık, sıhhat içerisinde eşlerinizle, çocuklarınızla birlikte uzun yıllar çalışmanızı diliyorum. Çok önemli görevler yapıyorsunuz. Zabıta, belediyenin aynasıdır. Zabıtanın yaptığı her hareket takip edilir. Eğer müspet hareketler yaparsa belediyesini abad eder, aksi olursa da sıkıntı yaratır. Onun için çok önemli bir göreviniz var, çünkü devamlı olarak halkla temas halindesiniz. Bulunduğunuz bölgelerde belediye başkanlarınızın talimatıyla halka en iyi hizmeti vereceğinize inanıyorum. Biz burada birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızdan memnunuz. Biz her şeyden önce disiplini, sevgiyi, barışı, dostluğu ön planda tutuyoruz. Bölgenin insanları olarak hep bir arada olmaktan mutlu oldum. Belediye başkanlarınıza selam ve sevgilerimi gönderiyorum."

Zabıta Müdürü Halit Aydın da yaptığı konuşmada personele, verdikleri hizmetler için teşekkür etti. Aydın “Teşkilatın kuruluşunun 193’üncü yılını kutluyoruz, tüm zabıta teşkilatlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bütün zabıta meslektaşlarıma beldelerindeki, ilçelerindeki çalışmalarda üstün başarılar diliyorum. Duayen Belediye Başkanımız Halil Posbıyık’a zabıta teşkilatına verdiği destekler için tüm çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Bölge belediyelerinden gelen zabıta temsilcileri ve Ereğli Belediye Zabıta Müdürü Halit Aydın Başkan Posbıyık’a çiçek takdim ettiler. Zabıta teşkilatının gönlünce eğlendiği gece, birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

 

 

Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Ziraat mühendisi Mustafa Cebeci ve sosyal uzman Mustafa Gürkan Uysal Kdz Ereğli'nin Çiğdemli köyünü ziyaret etti.
21 saat önce
Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney, 19 Eylül Gaziler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
22 saat önce
Halil Posbıyık, "Türkiye Cumhuriyeti, Atatürk başta olmak üzere, yurdu için canını ortaya koymaktan çekinmeyen tüm kahramanların, şehitlerin ve gazile
23 saat önce
Bütün acil çağrılar artık tek numarada birleştiriliyor.
23 saat önce