SAHİL BANDINDA KAÇAK ÇIKINTILARA SES YOK!!!

Ereğli Sahilinde lüks Kafeteryaların

Gündem   A+a-

 Ereğli Sahilinde sokakta seyyar satış yapan tezgahları toplayan Ereğli Belediyesi'nin sahil bandında bulunan Kafelerin kaçak yapılarına ne zaman el atacaüı merak ediliyor.
 
 
BU YAPILARIN ÇIKTILARI DİKKAT ÇEKMİYOR MU
 
GAR,BANKLARIN  OYUNCAK MALZEMELERİ KALDIRLIYOR.
 

Ereğli Sahilinde lüks Kafeteryaların alanları dışına taşan cam gitdirmeler,sokaklara taşan masalar dikkat çekmiyor mu?

Başkan Posbıyık’ın talimatıyla, 2 kilometre uzunluğundaki ilçenin vitrini olan sahil şeridinde yaşanan yıpranma ve seyyar işgaline son veriliyor.

Zabıta ekipleri, sahilde her adım başı vatandaşların tepkilerine yol açan seyyar satıcılara karşı gerekli yasal işlemleri uygulayarak kaldırılmasını istedi.

Yapılan çalışma ile sahilde bulunan midyeci, balıkçı, oyuncakçı, mısırcı, akülü araba gibi seyyar tezgahlar ile izinsiz açılan çay ocakları tümüyle kaldırıldı, çekek yerleri temizlendi.

BAŞKAN POSBIYIK: GÖZBEBEĞİMİZİ KORUYACAĞIZ

Zabıta ekiplerine sahilin korunması ve diğer ilgili müdürlüklere ise sahilin yeniden bakım ve onarımının yapılması talimatını veren Başkan Posbıyık; “Son yıllarda sahilde karşılaştığımız manzara hepimizin içini sızlatıyordu. Bir çok vatandaşımız da bu konudan rahatsız oldu. Çevre illerden de insanların gezmek için geldiği sahil, bizim sosyal yaşam alanlarımız arasında gözbebeğimiz. Gözbebeğimizi hep birlikte koruyacağız” dedi.

Öte yandan yapılan açıklamada  Göz bebeğimizi koryacağız açıklamasının ardından tüm gözler Kahverengi  Kafe,ve diğerlerinde..

 

BAŞKAN POSBIYIK'IN BU TALANA DUR DEMESİ BEKLENİYOR

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
 
son gelişmeler
öne çıkanlar