GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

SEVİM'DEN MESAJ

SEVİM'DEN MESAJ

--- Reklam ---
test
Gündem - 25.10.2018 Perşembe 17:51  - Bu haber 529 kere okundu.
AK Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu Üyesi Adem Sevim, 2019 Yılı 31 Mart Tarihinde
 AK Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu Üyesi Adem Sevim, 2019 Yılı 31 Mart Tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde, Alaplı Belediyesi Belediye Başkan aday adayı olarak kamuoyunda adı geçmeye başladı.

 

Aday Adaylığı konusunda Gazetemize yaptığı açıklamada ,kendisinin partinin çekirdek kadrosundan geldiğini, parti içinde gençliğinin  geçtiği Alaplı'da  3dönemdir de İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan  Sevim, özetle şunları söyledi.

 

Adem Sevim, " Ben gençlik yıllarımı ticarette ve halkın içinde geçirdim.Alaplı'da yaşamımı sürdürürken ,bu toplumun yaşam biçimi ile donanmış biriyim.Ben 3 dönem AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği yaptım.Şimdi Alaplı için faydalı olma zamanım.Projelerim ile ilgili detay vermeyeceğim.Ama,Biri var ki hayalim.Eskişehir Porsuk Çayı ile Alaplı Çayı aynı değerde.En büyük hayati projem Alaplı'ya imaj kazandırmak. Bu amaçla yola çıktım. Partim bana Aday adaylığım konusunda okey verirse.Ben de bu görevi seve, seve üstelenirim. Benim  Alaplı için "hayallerim var.hayata dönüştürebilir  ne varsa o projeler için yola çıktım.Allah bana bu yolda neyi nasip ederse ona da razıyım.

Eğer Partimim üst kademesi bana adaylık görevini verirse de;"Özelilikle, Hükümet ile el ele vererek, İstihdam için en  az 500 ya da 1000 kişi kapasiteli fabrikalar kurulması için Ankara'da Mecliste yatmak andım olacak..  " Diyerek aday adaylığı sürecinde son güne  gelinmesinden dolayı ileriki günlerde ,Alaplı için daha geniş projeler açıklayacağını söyledi.

Etiketler; şehit, recep, turan, alaplı,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

AK Parti Alaplı Belediye Başkan Adayı Celil Uzun ,CHP' ye acil cevap verdi.Her hafta bir proje sözü verdi ,her telefon görüşmesiyle bir proje açıklay
20 saat önce
AK Parti Alaplı Belediye Başkan adayı Celil Uzun 15 Ocak 2019 Salı Günü AK Parti binasında
2 gün önce
Karadeniz Ereğli İlçe yönetimi başkanlık seçimi ,partide büyük kaosa neden oldu.
3 gün önce
AK Parti Bugün Zonguldak'ta
4 gün önce