GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

TSO 1. İftar organizasyonunu gerçekleştirdi...

TSO 1. İftar organizasyonunu gerçekleştirdi...

--- Reklam ---
test
Gündem - 24.05.2018 Perşembe 17:11  - Bu haber 204 kere okundu.
Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği organizasyonuyla, 2’nci Meslek Grubu (İmalat), 3’ncü Meslek Grubu (İ
 
 

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği organizasyonuyla, 2’nci Meslek Grubu (İmalat), 3’ncü Meslek Grubu (İnşaat), 4’ncü Meslek Grubu (Nakliye) ve 7’nci Meslek Grubu (Sac Ticareti) üyeleri ile İftar yemeğinde bir araya geldi. Eski Bağlık Restoran’ da düzenlenen İftar yemeğine, Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Türk, Serdar Bakkaloğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Tasin Tanyıldız, Kadir Çaygeç, Mevlüt Özdemir ve Özgür Erdoğan, Meclis Başkan Yardımcıları Salih Topaloğlu, Taha Kuyumcuoğlu, Meclis Üyeleri İzzet Dertli, Suat Keleş, Mahir Akbaba, Cenk Koşun; Meslek Komite Başkanları, Meslek Komite Üyeleri ve çok sayıda üyelerimizden oluşan davetli topluluğu katıldı.

 

Kdz.Ereğli TSO Yetkilileri iftar programına katılan konukları kapıda karşıladı, tek tek masaları dolaşarak tüm üyelere yakından ilgi gösterdiler. İftar yemeğinin ardından Dua ‘lar edildi ve Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş konuşmalarını yapmak üzere kürsüye davet edildi.

 

Başkan Arslan Keleş yaptığı konuşmasında tüm misafirleri selamlayarak teşriflerinden dolayı teşekkür etti birlik beraberlik mesajları vererek konuşmasını tamamladı. Programa Katılan üyeler, Başkan Arslan Keleş’in birlik ve beraberlik içeren konuşmalarından dolayı oldukça mutlu oldukları gözlendi.

 
Etiketler; KELEŞ, TSO, İFTAR, EREĞLİ,
 

İlgili Diğer Haberler

Nimet ilkokulu 3.sınıf öğretmenleri Sevil Yılmaz Çetin koordinesinde çok güzel bir Yardımlaşma örneği sergilediler.
2 gün önce
Zonguldak’ta yaşayan H.E. adlı bir baba kendi öz kızı P.E.’ye yıllarca cinsel taciz
11 gün önce
Alaplı'da yayımlanan Ereğli'de de dağıtılan ,Alaplı'nın Tek Resmi Gazetesi MEDYA67 2017 -2019
11 gün önce