GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

Vatan Partisi Milletvekili Adayları ; “Göreve Hazırız”

  Vatan Partisi Milletvekili Adayları ;           “Göreve Hazırız”

--- Reklam ---
test
Kültür - Sanat - 05.06.2018 Salı 18:40  - Bu haber 310 kere okundu.
Vatan Partisi Milletvekili Adayları Savaş Oruç ve Umut Kaptan, Vatan Partisi olarak göreve hazır olduklarını belirterek
 Vatan Partisi Milletvekili Adayları Savaş Oruç ve Umut Kaptan, Vatan Partisi olarak göreve hazır olduklarını belirterek tüm vatandaşlardan Vatan Partisi adayları ve Doğu Perinçek’e destek istediler. 

 

Savaş Oruç ve  Umut Kaptan basını da ziyaret ederek, destek açıklaması yaptı.

İşte o açıklama;

 

"Değerli basın emekçileri,değerli Zonguldak halkı;

Ülkemiz zor günlerden geçmektedir. Siyasi arena bu zor günlerden çıkışın çözüm programını konuşmak yerine bireysel sözlü atışmalar üzerinden bir seçim süreci konuşuyor.Biz buradan tüm milletimize çözümümüzü açıklıyoruz.

Ülkemiz ekonomi ve toprak bütünlüğümüze karşı Batı cephesinin yoğun baskısı altındadır.Bu batı cephesi Amerikanın öncülüğünde NATO’nun jandarmalığında ülkemizin güneydoğu sınırında toprak bütünlüğümüzü tehdit etmektedir.Bizim buna karşı çözümümüz bölgesel iş birliği ile olacaktır.Irak,Suriye,İran,Rusya ile işbirliği yaparak ABD güdümündeki Ortadoğu’yu kana bulayan gerici ve bölücü terörü yerle yeksan edeceğiz.Bölücü terör örgütüne binlerce tır silah yardımı yapan Amerika’nın kontrolündeki İncirlik üssünü kapatacak Türk Silahlı Kuvvetlerinin kontrolüne vereceğiz.Bölücü terör örgütünün meclisteki uzantısı HDP’yi kapatıp kuracağımız bölgesel ittifakla Kandil’e beyaz bayrak çektireceğiz.Milletimize ve Ordumuza güveniyoruz.Yaparız.

         Savaş ORUÇ;

Değerli Zonguldak halkı seçim süreci başladı.Herkes yalan söylüyor ve şov peşinde koşuyor.Bizler Vatan Partisi olarak Zonguldak’ımızın geleceği için gerçek çözümleri dikkatinize sunuyoruz.Bizlere güvenin.Doğu PERİNÇEK’E güvenin Vatan Partisine güvenin.

Ülkemizin ekonomik sorunlarına; yıllardır süre gelen borçlanma,sıcak para,Milli kaynaklarımızı satma gibi çözümler üretmeyeceğiz.Çözümümüz ÜRETMEK!

         Üretim ekonomisini hayata geçireceğiz.TTK’YA bağlı tüm ocaklar teknolojik olarak yenilenecek,madenlerimize yatırım yapılacak,dışarıdan kömür alımına son vereceğiz.Zonguldak madenlerindeki kömürü devlet eliyle çıkaracak,40 bin madenciyi yeniden işe alacağız.Zonguldak göç veren il olmaktan çıkacak,tekrar ülkemizin sanayi lokomotifi olacaktır.Bu sayede Zonguldak esnafı tekrar nefes alacak,çarşılarımız şenlenecek,Zonguldakımızın yüzünü güldüreceğiz.Zonguldakspor için kaynak yaratılacak ve süper lige çıkması için gereken çaba verilecek.Halk otobüsleri Zonguldak spor renklerine boyanacak.Zonguldak  her şeyi dışarıdan alan ve bu nedenle pahalı bir kent.Yakın bölgelerdeki tarımsal üretimi destekleyerek bu soruna çözüm üretmek mümkün.örn.Çaycuma ve bakacakkadı gibi.Balıkçılık özendirilecek ve gerekli düzenlemeler yapılacak.Deniz sporuna uygun yerler kozlu gibi buralara gerekli yatırımlar yapılacak.Altyapı sorunları çözülecek,arıtmalar uygun yerlere  yapılacak ve denizin kirlenmesi önlenecek.Özelleşmeye son, kritik  önemdeki kurumlar kamulaştıralacak.Taşeron uygulamasına son vereceğiz,taşeron işçilerini kadroya geçireceğiz.

Genç ve dinamik kadrolarıyla Atatürk’ün emaneti emin ellerde görevlere hazırız.

     OYLAR DOĞU PERİNÇEK’E   OYLAR VATAN PARTİSİNE”

 

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

kaptaş
1 gün önce
AK PARTİ ALAPLI BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİBaşkan adayı.: M.Celil Uzun 1. Hüseyin ÖZTÜRK 2. Yaşar KARACAN 3. Mehmet YAMAN 4. Nihat ERTEN
1 gün önce
AK PARTİ ALAPLI BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİBaşkan adayı.: M.Celil Uzun 1. Hüseyin ÖZTÜRK 2. Yaşar KARACAN 3. Mehmet YAMAN 4. Nihat ERTEN
1 gün önce
CHP ALAPLI BELEDİYE MECLİSİ VE İL GENEL ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ:
1 gün önce