GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

YILMAZ ALAPLI'NIN "N"LERİNE ZİYERET YAPTI

YILMAZ ALAPLI'NIN

--- Reklam ---
test
Medya - 21.03.2018 Çarşamba 16:53  - Bu haber 549 kere okundu.
2 Nisan 2018 Pazartesi Günü, Alaplı TSO Seçimlerinde TSO Başkan Adayı olarak ortaya
 2 Nisan 2018 Pazartesi Günü, Alaplı TSO Seçimlerinde TSO Başkan Adayı olarak ortaya çıkan İş Adamı Murat Yılmaz ve ekibi, Pazartesi(19 .3.2018) Günü seçim startı verdi.

Alaplı'da Belediye Başkanlığı Yapmış, Mehmet Sözer, Seçkin Tekin, Ekrem Yazıcı. TSO Başkanlığı Yapan: Özer Yazıcı, Rafet Kılıç,İsmail Öztürk'ü, Macit Yaman'ı ve MHP  İlçe Başkanı: Serhat Sözer'in yansıra, Hüseyin Akad, ile Eczacı: Muharrem Yazıcıoğlu'nu   ziyaret ederek fikir alış verişinde bulundu.

Alaplı Eski Belediye Başkanlarından Şeçkin Tekin ile kalabalık bir grupla ziyaret eden Murat Yılmaz, "Ben Alaplı 'da bir ilke imza atmak istiyorum. Alaplı TSO üyeleri ekonomik gelişime açık.Ama bu sürece imza atmak ,taşın altına elini koymakla olur.Ben buna varım." Dedi.

 

Alaplı'nın en eski Belediye Başkanı:Mehmet Sözer, Murat Yılmaz'a başından geçen bir anısını anlatarak, Alaplı için yola çıkmak fedakarlık 1965  yılında ilk yola çıktığımızda sizin gibi gençtik.Ben Eyüp Yaman'la berberdim.O 2 sene sonra istifa etti.Ben Milletvekili olacağım diye.Ben 9 sene başkan vekili olarak görev yaptım.Hatta şimdiki sitelerin konut alanı olması kararı benim zamanımda alınan kararla gerçekleşti.Siz, şimdi genç bir kadro olarak Alaplı'nın ufkunu açmak için çok çalışın çok.Heyecanınızı yitemeyin." Dedi.

 

Alaplı TSO Başkan adayı Murat Yılmaz her gittiği yerde Alaplı 'da kimse ötekileştirilemez.Bizim Alaplı'dan başka gideceğimiz yer yok.

Alaplı  için; SEN, BEN O  DEĞİL BİZ, ALAPLI İÇİN ÜRETECEĞİZ" Sloganıyla  yola çıktıklarının altını çizdi.

Yılmaz Alaplı için yıllarını vermiş büyüklerine yaptığı ziyaretin kendisi için çok mühim olduğunu, "Alaplı'ya hizmet etmek için büyüklerden feyiz almam aile terbiyesinden gelen asaletin gereğidir. Dedi

 

 

Yılmaz her gün değişik birimleri,Meslek Odaları Başkanları ile STK'ları ziyaret edecek.

 

 

 

 

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ İLANI
5 gün önce
Merkezi Ankara'da bulunan Özel Gerçek Düşler Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Sahibi Ereğlili Funda Kılıç Ermiş, Ereğli'de GERÇEK DÜŞLER ÇOCUK GELİŞ
11 gün önce
31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde çalışmalarına ağırlık veren CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, Kışla Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret
11 gün önce