GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

ZONGULDAK CHP'DE ÜNAL VE HABERAL KRİZİ

ZONGULDAK CHP'DE ÜNAL VE HABERAL KRİZİ

--- Reklam ---
test
Gündem - 20.05.2018 Pazar 10:20  - Bu haber 439 kere okundu.
24 Haziran 2018 Pazar günü ülke genelinde yapılacak Erken Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanlığı seçimine
 24 Haziran 2018 Pazar günü ülke genelinde yapılacak Erken Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanlığı seçimine 36 gün kala ,Zonguldak'ta CHP içinde Kemal Haberal'in Zonguldak Milletvekilliği için aday adayı olduğu haberleri kamuoyunu ve başta CHP tabanında ciddi sarsıntıya neden oldu.

 

CHP 'de yaptığımız CEP TV yayınında konuya ilişkin görüşünü aldığımız CHP ilçer başkanı Şerif Sertan Ocakçı ,"Tabanda karşılığı olmayan adaylar ile seçime gitmemiz halinde oyumuzda ciddi düşüş yaşanır.Bunun da sorumlusu Genel Merkez olur!" diyerek ,halkın  içinde olan ,halkla diyalogu olan adaylar ile seçimlere gitmemiz gerekiyor. Dedi.

 

CHP Zonguldak Milletvekilliği aday adaylarından ,GMİS Eski Genel Başkan Yardımcısı.Rahmi Yaman'ın aktif çalışma yapmaması dikkat çekerken, Bir önceki dönemde vekillik yapan Ali İhsan Köktürk'ün ,Zonguldak Kamuoyunun sevdiği Deniz Yavuzyılmaz'ın ve İl Başkanı Umut Başoğlu ile GMİS Basın Danışmanı :Turhan Oral'ın parti tabanındaki karşılığının yanısıra,Zonguldak'ta yapılan CHP anketlerinde 1. sırada çıkan Halil Posbıyık'ın da adaylığının zora girmesi üzerine partinin 1 Milletvekilliğine düşebileceği söylemleri sokağın sesi olarak dikkat çekmeye başladı.

Etiketler; ereğli, tso, başkan, seçim,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Zonguldak’ın çok sayıda
10 gün önce
ERERĞLİ
11 gün önce