Gezinti Bağlantılarını Atla

BİSİKLET TURU GERÇEKLEŞTİRİLECEK

BİSİKLET TURİZMİ ETKİNLİĞİ PANEL- ÇALIŞTAY – BİSİKLET TURU

 BİSİKLET TURU GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Gündem   A+a-

 
 Batı Karadeniz Bölgesi'nin doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerinin tanıtılması, bölgedeki bisiklet yollarının yerel, ulusal ve uluslararası bisikletçilerle paylaşılması, alternatif sürdürülebilir turizmin geliştirilebilmesi; sağlıklı, ekonomik ve doğa dostu ulaşım aracı olan bisiklet kullanımının yaygınlaştırılması amacıyla 20-21 Nisan tarihlerinde Kdz. Ereğli Bisiklet Turizmi Etkinliği gerçekleştirilecek.
 Panel, çalıştay ve bisiklet turu olmak üzere 3 farklı aşamadan oluşan program; Kdz. Ereğli Kaymakamlığı, Kdz. Ereğli Belediyesi, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı, Zonguldak Kömür Jeoparkı, Erdemir, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası, Kdz. Ereğli Bisiklet Sevenler Derneği, Bisikletliler Derneği Kdz. Ereğli Temsilciliği ve Kdz. Ereğli Şahinde Hayrettin Yavuz Bilim ve Sanat Merkezi iş birliği ile düzenlenecek.
 
 
Bir yazı görseli olabilir
 
Bir 2 kişi, harita, bisiklet ve şunu diyen bir yazı 'ETKİNLİK PROGRAMI 21 NİSAN 2024 PAZAR 11:00-14:00 BİSİKLET TURU Freğli-Kandilli (Toplanma Yeri: Atatürk Anıtı/ Saat: 10:30) Başlangıç: 11:00 Mola :12:30-13:30 Balı Mahallesinde Mola Bitis 14:00 Ereğli'ye Varış lletişim :A. Fatih Erdem Telefon 532 272 7051 eposta afatiherdem@hotmail.com Zons Kozlu D-010 Ereğli AlapOrmanitBeldes Alaplı Ormanlı OrmanliBeldesi Beldesi Gümeli GümeliBeldes a Bel Beldesi' görseli olabilir
 

Etiketler // ,

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
 
 
son gelişmeler
öne çıkanlar