Gezinti Bağlantılarını Atla

EREĞLİ'DE 23 NİSAN TÖRENLE BAŞLADI

EREĞLİ'DE 23 NİSAN TÖRENLE BAŞLADI

EREĞLİ'DE 23 NİSAN TÖRENLE BAŞLADI

Gündem   A+a-

 Kdz. Ereğli'de Devrim Bulvarı Atatürk Anıtı önünde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramı törenle başladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi Milli Eğitim Müdürü Hakan Akgül tarafından Atatürk Anıtı’na sunuldu.
Devrim Bulvarı Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen programa; Karadeniz Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, CHP Zonguldak Milletvekili Dr. Eylem Ertuğ Ertuğrul, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Niyazi Uğur, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Erdemir Genel Müdürü Aşkın Peker, Daire Müdürleri, Siyasi partilerin ilçe başkanları, Belediye ve İl Genel Meclis üyeleri, STK temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler ve vatandaşların katıldığı tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi
Resmi törenin ardından CHP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanlığı, Atatürkçü Düşlünce Derneği Karadeniz Ereğli Şubesi, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Karadeniz Ereğli Şubesi, Eğitim iş ve Karadeniz Ereğli Lisesi Mezunları Derneği çelenkleri Atatürk Anıtına bırakılarak saygı duruşunda bulunulularak İstiklal Marşı okundu.
 
CHP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Ali Kocamanoğlu burada partililere yönelik bir konuşma yaptı. Çelenklerin sunumunun ardından kutlama programına katılalar fotoğraf çektirdiler.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı, Kdz. Ereğli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde gerçekleştirilecek olan program ve Karadeniz Ereğli Belediyesinin Devrim Bulvarı İnönü Parkında gerçekleştirilşecek olan 23 Nisan Çocuk Şenliği etkinlikleriyle devam ediyor.
 
 
 
 
 
 

Etiketler // ,

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
 
 
son gelişmeler
öne çıkanlar