Gezinti Bağlantılarını Atla

KDZ.EREĞLİ BEELDİYESİ KARİYER GÜNÜ'24 PROGRAMINDA...

Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi Kariyer Günü’24 etkinliği farklı mesleklerden 67 başarılı ismin katılımı ile gerçekleşti.

KDZ.EREĞLİ BEELDİYESİ KARİYER GÜNÜ'24 PROGRAMINDA...

Gündem   A+a-

Karadeniz Ereğli’nin köklü eğitim kurumlarından Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi’nin (KEAL) geleneksel olarak her yıl düzenlediği Kariyer Günü programı, bu yıl 9 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirildi. 32 ayrı salonda 3 ayrı oturum halinde süren etkinlikte, çoğunluğu KEAL mezunu 67 başarılı isim, öğrencilere meslekleri hakkında bilgiler verirken öğrencilerin sorularını yanıtladı.
 
Her yıl farklı iş kollarından başarılı isimlerin katıldığı Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi KEAL Kariyer Günü programı, çoğunluğu KEAL Mezunu isimlerin katılımı ile bugün 32 ayrı salonda 3 ayrı oturum halinde gerçekleştirildi.
Katılımcıların meslekler hakkında ayrıntılı bilgiler vererek öğrencilerin sorularını yanıtladığı KEAL Kariyer Günü24’te; Avukatlık, Çevre Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Podoloji, Kamu Yönetimi, İnşaat Mühendisliği, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Dil ve Konuşma Terapistliği, Peyzaj Mimarlığı, Diyetisyen, Metalürji ve Malzeme Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Ebelik, Gazetecilik, Elektrik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Diş Hekimliği, Eczacılık, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği, Maden Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Mimarlık, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı, Veterinerlik, Şehir ve Bölge Planlamacılığı gibi çok sayıda meslek dalıyla ilgili öğrencilere bilgiler verildi.
 
96 oturumun gerçekleştiği etkinliğin sonunda katılımcılara hediye takdim edilirken, birlikte bir hatıra fotoğrafı da çekildi.
 
 

Etiketler // ,

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
 
 
son gelişmeler
öne çıkanlar