Gezinti Bağlantılarını Atla

ELEKTRİK VE DOĞALGAZA İNDİRİM MÜJDESİ!

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, elektrikte, sanayide ise doğal gazda indirime gidileceğini açıkladı.

ELEKTRİK VE DOĞALGAZA İNDİRİM MÜJDESİ!

Gündem   A+a-

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, elektrikte , sanayide ise doğal gazda indirime gidileceğini açıkladı.
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, elektrikte tüm abonelere yüzde 15, sanayide ise doğal gazda yüzde 20 indirime gidileceğini duyurdu.
 
Erdoğan açıklamasında; "Konu enerjiden açılmışken şimdiden iki ayrı müjdeyi milletimizle paylaşalım. Nisan ayından itibaren tüm abone gruplarında elektrikte yüzde 15 indirime gidiyoruz. İkincisi sanayicilerimizin kullandığı ve konut aboneliğine göre oldukça yüksek kalan doğalgaz tarifesinde, nisan ayından itibaren yüzde 20 indirim yapıyoruz. Yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve cari fazla ile ülkemizi büyütme hedefimize katkı veren sanayicilerimizi desteklemek için ne gerekiyorsa yerine getirmeyi sürdüreceğiz. Akkuyu'daki Nükleer Güç Santralimize 27 Nisan tarihinde yakıt yükleyerek resmen nükleer tesis statüsü kazandıracağız" dedi.
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
BU İÇERİK FACEBOOK YORUMUNA AÇIK DEĞİL!
 
 
son gelişmeler
öne çıkanlar